Ruszyła szósta edycja konkursu "Książka dla trenera" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie książek zawierających rzetelną, empirycznie zweryfikowaną wiedzę, którą przekładać można na praktyczne działania w sferze szeroko pojętych usług rozwojowych, a w konsekwencji zapewniać coraz wyższy ich poziom – merytoryczny i dydaktyczny.
Z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku do nagrody zostały nominowane dwa tytuły Copernicus Center Press - "Dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia" Daniela C. Dennetta oraz "Historia naturalna ludzkiego myślenia" Michaela Tomasello.
Ogłoszenie wyników wyboru Kapituły konkursu odbędzie się 20 maja podczas Warszawskich Targów Książki. Natomiast do 10 kwietnia na stronie konkursu odbywa się głosowanie internautów, które wyłoni zwycięzcę w kategorii Nagroda Czytelników.
Serdecznie zachęcamy do głosowania na nasze książki na stronie konkursu http://trenerzy.org.pl/ksiazka-dla-trenera/edycja-2015-glosowanie
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!